0
0

Як вибрати подушку для сну?

Як вибрати подушку для сну?
Часто виникають суперечки щодо вибору подушки і чи взагалі вона потрібна? І хоча деякі люди обирають сон без подушки, більшість не уявляє собі комфортний сон без неї. Сягаючи глибин історії, можна побачити, як багаті люди і знать, шукаючи зручності під час сну і відпочинку, створювали дизайн все нових і нових видів подушок – подушок для сну, подушок для сидіння, валиків, а навіть подушок для ніг чи пікніків. На щастя зараз кожен має можливість купити собі подушку, а головне вибрати її відповідно до своїх потреб і уподобань. Отже, давайте розберемось, на що варто звертати увагу при виборі подушки для сну.

Як вибрати подушку: основні характеристики


В першу чергу при виборі подушки радимо звертати увагу на її розмір і форму. Це виникає з двох причин: по-перше, розмір подушки повинен бути зручним для вашого сну, бо інколи люди воліють спати на маленьких, ледь помітних подушках, а інколи обирають великі подушки 70х70 см, тому що їм комфортніше спати на великому підйомі. А по-друге, це банально розмір вашої постільної білизни, тому що подушка, як і ковдра, мають пасувати до розмірів ваших наволочок або підковдри. Отже, подушки бувають квадратної та прямокутної форми розмірами 40х60, 50х70, 60х60 і 70х70 см.

Вибравши форму подушки, зверніть увагу на її висоту та жорсткість. Знову ж з тих самих причин, вам повинно бути зручно під час сну. Загальних рекомендацій не має, тому що кожна людина індивідуальна. Нас дуже часто запитують, яку б подушку ми порадили? Але універсальної відповіді немає. Орієнтуйтесь виключно на ваші відчуття під час сну. Подушки можуть бути м’які, середні або жорсткі, відповідно з висотою від 5 до 30 см.

Відштовхуючись від вибору жорсткості подушки, ви можете обрати її наповнювач. Наприклад, в нашому асортименті є подушки зі штучного лебединого пуху. Цей штучний замінник, по-перше, антиалергічний, а по-друге, найм’якіший матеріал з усіх, які представлені на ринку. З іншої сторони, якщо ви шукаєте жорстку подушку, радимо вам обрати з поміж вовняних подушок або подушок із силіконовими кульками. Але застерігаємо, що вовняні подушки не підходять людям з алергією, в той час, як подушки з силіконовими кульками повністю антиалергенні. Взагалі антиалергеність дуже важливий фактор, тому на ринку більшість саме таких подушок. Серед них знаходяться і бамбукові подушки. Вони, окрім антиалергенності, ще володіють антибактеріальними властивостями. Щодо жорсткості, ми б віднесли їх до середньої жорсткості. Окрему категорію становлять подушки з пам’яттю Memory, адже матеріал, з якого вони зроблені, принципово відрізняються від всіх інших видів подушок для сну. Він запам’ятовує форму вашого тіла і повністю підлаштовується під неї. Це ідеальний варіант анатомічних подушок.

Тканина. Чи варто звертати увагу при виборі подушки?


Часто покупці задаються питанням чи варто звертати увагу на тканину чохла подушки, адже все одно на подушку найчастіше одягають наволочку. Ми відповімо на це питання Так. Це важливий фактор при виборі подушки, тому що вона має безпосередній контакт з обличчям, навіть через наволочку, і тому важливо, щоб тканина була якісною, найкраще бавовняною, або з гарного синтетичного матеріалу, як мікрофібра. Окрім того, це продовжить службу вашої подушки, адже якісний матеріал не розповзається і не знищується під час прання.

Рекомендуємо звертати увагу на якість пошиття подушки, шви, які повинні бути сховані всередину, бути рівними і без пропусків, а також стебнування, якщо таке має місце. Якщо подушка на блискавці, обов’язково перевірте її. Доречі подушки на блискавках дуже універсальні, адже висоту, про яку ми писали вище, можна регулювати, а це дозволить вам не витрачати зайві кошти на покупку нової подушки, якщо перший вибір був невдалим.

Як вибрати дитячу подушку?


До вибору подушки для дитини треба ставитися більш уважно, аніж до власного, адже організм дитини ще формується, і неправильно підібрана подушка може призвести до викривлення хребта. Лікарі стверджують, що дітям до 1,5 року подушка взагалі не потрібна. Насправді це питання досі обговорюється і однозначної відповіді немає. Рекомендується спостерігати за дитиною, щоб визначити, як їй зручніше спати. Часом діти, які сплять з батьками, забирають у них подушку, що свідчить про потребу сну саме на ній.

Якщо ви все ж таки вирішите купити дитячу подушку, ми рекомендуємо вибрати подушку-нульовку або дитячу подушку 40х60 см, в залежності від віку дитини, адже вони більше підходять для її потреб. І найголовніше вона має бути антиалергенною, тому обирайте силіконову, бамбукову подушку або подушку зі штучного лебединого пуху.

Догляд за подушкою


Ми завжди звертаємо увагу наших покупців на етикетки з позначками, як доглядати за подушкою. Керуйтеся саме рекомендаціями виробника. Від себе ми б додали кілька порад, які можуть покращити стан вашої подушки, а також продовжити її довговічність:
  • Раз на якийсь час просушуйте та провітрюйте свою подушку на вулиці, балконі чи добре провітрюваному приміщенні
  • Не використовуйте віджимання та автоматичне сушіння під час прання в машинці, якщо таке дозволено
  • Періодично збивайте її перед використанням
  • Не періть кілька подушок одночасно
Коментарі