0
0

Який матрац найкращий?

Який матрац найкращий?

Який матрац найкращий?


На жаль, маємо вас розчарувати. Немає ідеального матраца. Хоча ні, він є, але для кожної людини свій ідеал. Часто навіть партнери купують собі два окремих матраца, щоб потім їх поєднати за допомогою наматрацника. Власне тому найважливішим є добрий вибір матраца і індивідуальне тестування кожної моделі, а не покупка наосліп або по порадам рідних. Звичайно поради і відгуки дуже важливі, особливо, якщо ви покупаєте в інтернет-магазині, але спиратися треба виключно на технічні характеристики, а не відгуки про те, що матрац супер. Перед покупкою ви повинні бути абсолютно впевнені, що він буде для вас зручним і комфортним. Тому нижче представляємо вам декілька порад і перевірених способів вибору найкращого матраца.

1.       Тестуйте! Протестуйте кожну модель, яка вам сподобалася в магазині. Якщо ви купуєте через інтернет, прочитайте всі технічні характеристики, відгуки та при виникненні будь-яких сумнівів обов'язково проконсультуйтеся з продавцем.

2.       Покрутіться! Якщо у вас є можливість відвідати магазин, випробуйте різні моделі матраців, полежить на кожному з них, покрутіться, перевертаючись зі спини на боки чи живіт, випробуйте матрац в положенні, в якому ви зазвичай спите.

3.       Зробіть «тест плоскої руки». Якщо ви можете вільно просунути руку між вашою спиною та поверхнею матрацу і при цьому залишається багато місця, то швидше за все матрац для вас занадто твердий. Якщо ви не можете цього зовсім зробити, то матрац занадто м'який.

4.       Звертайте увагу на свої «технічні» характеристики. Зазвичай покупці, вибираючи матрац, дуже ретельно вивчають всі параметри матраца, абсолютно забуваючи про прості правила. Наприклад, вихідною опорною точкою може стати вага людини. Чим людина важча, тим твердіший повинен бути матрац. Люди, які мають проблеми з хребтом, повинні пошукати матрац, який має декілька прошарків (найкраще 7).

З чого ж складаються найкращі матраци?


Пінополіуретан, кокосова койра, пружини Бонель, войлок, аеросистема 3Д – все звучить дуже незнайомо, якщо ви обираєте матрац вперше за довгий час. Звичайно деякі матеріали існують вже давно, але не всі цікавились, що вони собою представляють. А деякі матеріали натомість нові, і ви просто не могли про них чути. Отже, розглянемо їх властивості.

Як ми вже згадували, найкращі матраци зазвичай складаються з декількох прошарків, найкраще 7. Але є винятки з таких правил. Це аеросистеми 3Д. Це досить новий матеріал, який використовують в різноманітних областях, навіть в будівництві. Здавалося б, що спільного з домашнім текстилем? Але винахідники люблять експериментувати і зараз ми маємо один із найкращих топперів. Матеріал чудово підлаштовується під тіло людини за рахунок маленьких  «ниточок» поміж двох поверхонь, вони працюють як маленькі пружинки при цьому ще й пропускаючи повітря, тим самим забезпечуючи додаткову циркуляцию повітря.

Пружини Бонель – вже більш відомі і більш звичні, бо хто ж не знає, що таке пружина. Вони використовуються не тільки в матрацах, але й в диванах. Думаю кожний з нас хоч раз в житті відчував дискомфорт від вигнутої пружини в дивані. Але перевагою пружинних матраців є те, що вони, на відміну від диванів, мають ще декілька додаткових прошарків, чим самим оберігають наше тіло і роблять сон комфортним.

Кокосова койра – чудовий матеріал для використання його, як додаткового прошарку, у виготовленні матраців.  Волокно з міжплідника горіхів кокосової пальми, додатково оброблене для запобігання його знищенню, має чудові характеристики, як повітропроникність, екологічність, міцність і еластичність.

Войлок – плотний нетканий текстильний  матеріал, який виготовляють з вовни, теж чудово зарекомендував себе як додатковий прошарок в матрацах. Він досить добре пропускає повітря, має унікально низьку теплопровідність, він продовжує строк служби матраца, а також посилює його конструкцію.

Пінополіуретан імітує натуральний латекс, але за ціновою політикою виграє у цих перегонах. Він дуже часто використовується у виготовленні матраців, як додатковий прошарок, так і як окремий основний шар в матрацах-топперах. Пінополіуретан відрізняється гарною витривалістю, саме тому і використовується у топперах.

Який чохол вибрати для матраца?


Чи ви знаєте, що чохол проектується не тільки для того, щоб зібрати докупи всі шари матраца? І ні, це не тільки додатковий захист для матраца. Окрім цього, чохол для матраца проектується як дизайнерський одяг для моделі, тому що, по-перше, виконує функцію додаткових слоїв матраца – наприклад, вони можуть бути двосторонніми, зимовими, простебнованими з вовняним наповнювачем і забезпечуючи додаткове тепло взимку, і літніми, простебнованими бавовняним наповнювачем, що допоможе пережити літню спеку. І по-друге, мати додаткові функції, як цікаві бокові рішення з 3Д матеріалів для додаткового повітряпроникнення, або наприклад, блискавку для можливості зняти чохол і випрати його. Часом вони можуть також мати ручки, для полегшення його перевертання.

Чи гарний матрац може бути недорогим?


Наша відповідь – так! Гарний матрац – це тільки той матрац, який є для вас найбільш комфортним і зручним. Ціни деяких моделей матраців залежать від цін на окремі його елементи, але це абсолютно не значить, що саме цей елемент має бути у вашому матраці.
Пам'ятайте – матрац, який ви виберете, залишиться з вами на роки, тому обирайте мудро.
Коментарі