0
0

Комплекти постільної білизни

Постіль – історія виникнення


Як і багато чого в нашому світі, перша постільна білизна з’явилася в Давньому Єгипті та Римі. Тоді звичайно вона не мала такий вигляд як зараз, більше значення надавалося ліжку, яке вперше «піднесли на висоту», додавши йому ніжки, та дивану з підголів’ям, на якому так любили лежати древні римляни. Ліжко застелялось тканинами, здебільшого з льону. Пізніше також з’явилися тканини з бавовни та шовку, які теж активно використовували. Постільна білизна в більш менш подібній до нашої форми з’явилася близько XV століття, але тоді ще не було підковдр, замість них використовували простирадла. Доречи деякі країни і зараз не користуються підковдрами. Тоді теж любили, щоб в ліжку було багато подушок, від чотирьох до шести штук, всі в наволочках і різного розміру. Звичайно, як і багато іншого декору і постільного текстилю, постільна білизна прикрашалася вишивкою флористики, гербами та іншими візерунками.

Постільна білизна від українських виробників


В наші часи ми маємо набагато більший вибір, ніж наші предки. Найкращі комплекти постільної білизни від українських виробників представлені в нашому інтернет-магазині. Купуючи постільну білизну, звертайте увагу не тільки на естетику, розміри і ціну, але також на якість тканини і особливо на її склад. Не спокушайтеся на дуже дешеву постіль, тому що вона буде синтетичною. В нашому каталозі підібрані найбільш популярні тканини серед більшості покупців.

Комплекти постільної білизни з бавовни


Найбільш популярні, універсальні та доступні тканини. Екологічність бавовни і чудові експлуатаційні характеристики зробили цю тканину лідером на ринку у всьому світі. До цих тканин відносяться такі різновиди:

  •  Бязь - вид бавовняної тканини, який практично не потребує догляду. Вона легко витримає численні прання і при цьому не втратить привабливості.
  •  Сатин - надзвичайно приємний на дотик шовковистий матеріал, який також виготовляється з бавовни. Великою його перевагою є незминальність. Така білизна зберігає первинний зовнішній вигляд, аж до двохсот прань.
  •  Ранфорс - це натуральна бавовняна тканина, яка відрізняється міцністю і практичністю. Які властивості цієї тканини? Це тканина щільна, міцна, стійка до прання і прасування, і довго зберігає малюнок, подібна бязі. Назва ранфорс зустрічається в основному на імпортних постільних комплектах (в нашому магазині є й такі).
  •  Фланель – дуже тепла м’яка тканина, найбільше підходить для зимового періоду, тому що стане чудовим доповненням до теплої зимової ковдри в холодні ночі.

Купуйте постільну білизну з цих тканин і вона прослужить вам довго, а головне завдяки натуральності буде тішити вас своїми характеристиками.