0
0

Комплекти постільної білизни сатин, виробництва Viluta

Сатинова постіль – елітний вибір


«Чому елітний?» - спитаєте ви. Все дуже просто. Прародичем сатину є шовкова тканина, яка вироблялась у китайському місті Сатин. Саме звідти він потрапив до Європи у XII столітті. Китайці помітили, що чим більше скручувати нитку, тим більше вона блищить, і успішно використовували свій секрет при виготовленні сатину. Європейці намагалися повторити виробництво сатину і навіть виготовляли його вручну крючком, але процес був настільки довгим і дорогим, що не мав популярності. Звичайно, бо його могли дозволити собі лише королі.

Отже, згодом нитки почали робити з бавовни, але спосіб виробництва, подвійне переплетіння, залишився і дійшов до наших днів. Звичайно зараз його вже ніхто не робить вручну, а тому і насолодитися чудовими характеристиками сатинової постільної білизни може кожен.

Види сатинових комплектів постільної білизни


Зараз є декілька варіантів постільної білизни з сатину:

 • Зі звичайного сатину з подвійним переплетінням ниток, про історію якого ми розповіли вище. Він виробляється відбіленим, гладкофарбованим і набивним.
 • З жаккардового сатину – сатин, візерунок якого створюється не за допомогою фарбування як зазвичай, а за допомогою плетіння ниток різного кольору або ниток одного кольору за рахунок зміни матової і глянцевої основи. Отримана жаккардова сатинова постіль виглядає дуже красиво.
 • З страйп сатину – різновид жаккардового сатину, але при переплетінні ниток отримується візерунок зазвичай у вигляді полосок, зрідка квадратів і прямокутників, що власне і закладено в назві («stripe» з англійської перекладається як полоса). Зазвичай таку постільну білизну використовують в готелях.

Переваги сатинової постільної білизни:


 • Дуже ніжна і гладка, підійде для найбільш делікатної шкіри
 • Гіпоалергенна
 • Гігроскопічна
 • Незминальна
 • Міцна, що забезпечується щільним переплетінням ниток
 • Зберігає свій первинний стан аж до двохсот прань

Де купити сатинову постільну білизну?


В нашому інтернет-магазині dreamtekstil.com.ua ви можете купити сатинову постільну білизну від найкращих українських виробників Руно, Viluta, Tiare. Обираючи комплект постільної білизни обов’язково зверніть увагу не тільки на розмір, тканину та дизайн, але й на якість пошиття та рівність рядків. На нашому сайті широкий асортимент від дешевої постільної білизни до елітних варіантів, які прослужать вам довгі роки і будуть радувати вас своєю якістю і дизайном.


Як вибрати Комплекти постільної білизни сатин?


Якщо Ви задавали собі таке питання, то Ви правильно вибрали наш інтернет-магазин.

На даний момент у нас є, що Вам запропонувати.


 • виробник Viluta;

 • Звертаємо Вашу увагу, що з таким набором параметрів, кількість даного товару залишилось 300.

  Також Ви можете зателефонувати нам по телефону +38 (068) 637-54-83, і наші менеджери із задоволенням проконсультують і підберуть для Вас оптимальний варіант.
  Обираючи продукцію в нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якості придбаного товару, а ми завжди будемо раді бачити Вас знову.

  Завжди Ваш "Dream Tekstil"