0
0

Ковдри бавовняні, виробництва Viluta

Хто ж не знає бавовну?


Що ж, якщо про деякі матеріали і волокна ви ще могли не чути і не використовувати їх у своєму побуті, то бавовну знають всі. Були знайдені бавовняні волокна, яким більше 7 тисяч років. Батьківщиною цієї корисної рослини вважається Південна Азія. Лише в 1 столітті нашої ери торговці привезли її в Європу і ми теж змогли пізнати користі цих волокон. Тому в наші дні не знайдеться мабуть людини, яка не чула про бавовну.

Переваги її використання неможливо переоцінити. Мабуть всі надають перевагу бавовні в одязі чи постільній білизні. Не виключення й бавовняні ковдри:

 • Натуральність. Всі мабуть бачили красиві білі «квіти» м’якої пухнастої бавовни. Ці рослини вирощують в полях, а коли вони розквітають збирають вручну або комбайнами. Потім відділяють від насіння і переробляють, виготовляючи або тканини, або наповнювачі.
 • Чудова повітропроникність і гігроскопічність. Бавовняні ковдри одні з найкращих для використання влітку. Вони займають безперечну першість серед літніх ковдр у наших покупців.
 • Антистатичність. Оскільки бавовняні ковдри натуральні вони не накопичують статичну електрику, ви можете бути певні, що ваш постільний текстиль не буде «битись струмом».
 • Довговічність. Бавовняні ковдри не збиваються і довго прослужать вам, роблячи ваші сни приємними.

Як вибрати бавовняну ковдру?


При виборі бавовняної ковдри, як будь-якої іншої, спочатку виберіть потрібний розмір. Для однієї людини підійде полуторна ковдра, а для двох людей – двоспальна або євро ковдра.

Обов’язково зверніть увагу на щільність ковдри. Як ми вже писали, бавовняні ковдри зазвичай використовують влітку, тому зазвичай вони легкі, щільністю близько 150 г/м2. Але часом бавовняні ковдри роблять і більшої щільності для використання у демісезоння, наприклад щільністю 200 або навіть 300 г/м2.

Всі шви мають бути рівні, а стебнування без розірвання малюнку. На нашому сайті dreamtekstil.com.ua ми продаємо бавовняні ковдри тільки найкращих українських виробників, які проходять контроль якості, щоб задовольнити найвибагливіших клієнтів.

І звичайно дизайн. Обирайте дизайн, який буде пасувати до вашого інтер’єру, особливо, якщо ви будете використовувати ковдру без підковдри.

Якщо ви обрали потрібну вам ковдру, то обов’язково залишайте нам ваше замовлення, на сайті або по телефону, і ми доставимо його в найкоротші терміни у зручне для вас відділення Нової Пошти.


Як вибрати Ковдри бавовняні?


Якщо Ви задавали собі таке питання, то Ви правильно вибрали наш інтернет-магазин.

На даний момент у нас є, що Вам запропонувати.


 • виробник Viluta;

 • Звертаємо Вашу увагу, що з таким набором параметрів, кількість даного товару залишилось 3.

  Також Ви можете зателефонувати нам по телефону +38 (068) 637-54-83, і наші менеджери із задоволенням проконсультують і підберуть для Вас оптимальний варіант.
  Обираючи продукцію в нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якості придбаного товару, а ми завжди будемо раді бачити Вас знову.

  Завжди Ваш "Dream Tekstil"