0
0

Ковдри літні

1
1 811 грн
0
450 грн
0
550 грн
0
640 грн
0
1 030 грн
0
1 214 грн
0
1 214 грн
0
1 811 грн

Яка ковдра ідеальна для літа?


Зазвичай, коли люди думають про літо, то одразу згадується море, сонце і спека, і ніхто не думає про ковдри взагалі. Але коли приходить ніч, то розумієш, що без ковдри спати некомфортно, а часом і неможливо. Сон поганий, тіло мерзне, в результаті відпочинок організму знижується, а дратівливість підвищується. І не важливо де ви знаходитесь, це віддзеркалюється на вашому дні, в роботі чи на відпочинку. Тому літні ковдри так важливі для нас, незважаючи на всю їхню недооціненість.

Літні ковдри відрізняються дуже тонким шаром наповнювача (до 150 г/м2), найчастіше виготовляються з натуральних наповнювачів, таких як бавовна, бамбук, але також є чудові варіанти з силікону або ж взагалі без наповнювача. Наприклад, в нашому асортименті є літня ковдра без наповнювача, яка складається з двох тканин, бязі і махри, простебнованих разом. Вона приємна на дотик, гарно абсорбує вологу і добре переться. Це ідеальний варіант для літньої ночі.

Одже, ідеальна літня ковдра повинна бути:

  •  Легкою
  •  Повітропроникною
  •  Гігроскопічною
  •  Тактильно приємною
  •  Добре простебнованою

Це найважливіші характеристики при покупці ковдри для літа, інші параметри обираються індивідуально.

Як дбати про літню ковдру?


В першу чергу подивіться на ярлик, який є на кожній ковдрі – на ньому має бути вказане все, що можна чи не можна робити з вашою покупкою. Щоб не зіпсувати виріб, дотримуйтесь правил, вказаних на ярлику.

Оскільки ковдри все ж таки літні, і особливо, якщо вони використовуються без підковдри, то їх краще прати декілька разів за сезон, звісно в залежності від забруднення. Або в залежності від умов, вказаних на ярлику, віддавати у хімчистку.

Де купити легку літню ковдру?


Сайт dreamtekstil.com.ua зібрав для вас найкращих українських виробників літніх ковдр, таких як Руно, Viluta чи Ideia. У нас ви знайдете не тільки літні ковдри чудової якості, але й отримаєте задоволення від процесу покупки, адже ми робимо все, щоб наші клієнти отримували омріяні замовлення в найкоротші строки. У нас ви також знайдете широкий асортимент різних ковдр, на будь-який гаманець, тому якщо ви шукаєте дешеві ковдри, ми зможемо вам допомогти з вибором.

  • Вибирайте літню ковдру згідно ваших побажань: розмір, наповнювач, щільність, тканина, дизайн
  • Додайте її до кошику, залиште свої контактні данні і ми відправимо ваше замовлення якнайшвидше
  • Або ж залишайте вашу заявку у формі швидкого замовлення і наші менеджери невдовзі з вами зв’яжуться