0
0

Наматрацники

0
755 грн
0
932 грн

Від перини до наматрацника


Якщо згадати про багатовікову історію наматрацників, то це вже каже про те, що вони повністю виправдали своє існування. Адже непотрібна річ, якою незручно користуватися або вона просто не приносить користі, рано чи пізно «вимирає». Наматрацники ж існують дуже давно.

Звичайно їх вигляд трансформувався. Спочатку це були перини. Вигадали їх, оскільки якісних комфортних матраців просто не існувало аж до XIX століття, а їх замінювали тюфяки, набиті соломою, яка дуже кололося. Багаті та знатні люди звичайно не хотіли псувати собі шкіру і могли собі дозволити купити  перину з пуху та пір’я, яка додатково накривала такий матрац, та робила сон більш ніжним і комфортним. Такі перини були дуже дорогі та навіть передавалися у спадок.

Згодом, в часи розвитку мануфактури та здешевлення тканини і матеріалів в цілому, домашній текстиль почав дуже змінюватися, а головне став доступним для всіх шарів населення. Тепер кожний міг собі дозволити якісний та комфортний сон.

Достеменно невідомо, коли наматрацники набрали сучасного вигляду, але зараз ми можемо подякувати винахідникам за таку потрібну якісну приналежність текстилю, так необхідну у наших спальнях.

Види наматрацників


Варто зауважити, що часом наматрацники плутають з чохлами на матрац. Але чохли на матрац захищають матрац з усіх боків. Часто вони власне і тримають весь сандвіч наповнювачів разом і зняти такий чохол непросто.
Наматрацники в свою чергу знімаються легко, а захищають переважно верх матраца, де безпосередньо ми спимо, або ж додатково боки матраца.
Тому наматрацники діляться на 2 різновиди:

  •  Наматрацники на резинках. Кріпляться до матраца чотирма резинками по боках матраца та захищають верх матраца від забруднень.
  •  Наматрацники з бортами. Чимось схожі на простирадла на резинці, адже прикривають боки матраца вздовж периметру і кріпляться так само як простирадла, натягнутою резинкою по периметру.

Також наматрацники діляться на водонепроникні наматрацники та наматрацники з наповнювачами, простебнованими з тканиною.

Як вибрати наматрацник на ліжко?


Отже, при виборі наматрацника звертайте увагу на його кріплення та склад. Також важливо правильно вибрати наматрацник за розміром. Він має співпадати з розміром вашого матраца, тому що якщо він буде замалий, то матрац не буде достатньо захищений, а якщо завеликий, він буде муляти під час сну. Наша ж ціль зробити сон міцним і здоровим.

В інтернет-магазині dreamtekstil.com.ua великий вибір наматрацників таких українських виробників, як Viluta, Ideia, Руно, тому достатньо лише обрати, а ми доставимо ваше замовлення в найкоротші терміни.