0
0

Пледи

0
504 грн
0
728 грн
0
504 грн
0
588 грн
0
200 грн
0
504 грн
0
310 грн
0
504 грн
0
434 грн
0
310 грн
0
924 грн
0
200 грн
0
728 грн
0
728 грн
0
310 грн
0
924 грн
0
310 грн
0
490 грн
0
588 грн
0
310 грн
0
504 грн
0
728 грн
0
434 грн
0
588 грн

Плед чи покривало?


Щоб відповісти на це питання, треба зрозуміти, що найчастіше це взаємно замінні поняття, плед використовують, як покривало, і навпаки. Пледи прийшли до нас з Шотландії, вони слугували не тільки як укриття від холоду, але й як одяг або як ковдра під час сну. Пледи мали різні малюнки, зазвичай клітинки і смужки, а кожний малюнок відносився до певного клану і слугував за розпізнавальний знак, як паспорт в наші дні. Доречи, цікавий факт, що кількість кольорів говорила про відношення до того чи іншого фаху, слуги могли використовувати пледи однотонні, плед з п’ятьма кольорами говорив про те, що його власник творча людина, тобто співак або, наприклад, художник, а глава клану мав найбільше кольорів – аж сім.
В наші часи пледи мають різні дизайні, це можуть бути якісь орнаменти чи флористика або ж звичайно традиційна клітка. Головне при виборі пледу для себе або в подарунок правильно підібрати його під інтер’єр помешкання.

Який плед вибрати?


Перші пледи переважно робили з овечої вовни, але зараз завдяки новітнім технологіям і доступності різних матеріалів з усього світу, ми можемо запропонувати вам пледи з наступних волокон в різних їх комбінаціях (адже поєднання, наприклад, вовни з поліестером чи акрилом робить волокна більш довговічними і зносостійкими):

  •  Овеча вовна. Предок всіх пледів, починаючи з Шотландії.
  •  Новозеландська вовна. Овеча вовна вищого ґатунку з Нової Зеландії.
  •  Кашемір. Синонім тепла, ніжності та комфорту.
  •  Акрил. Часто ще називають штучною вовною.
  •  Поліестер. Антиалергенний і довговічний.

Теплий плед – це просто необхідність, адже його можна використовувати не тільки вдома, а й під час пікніків на свіжому повітрі, сидячи під деревом і читаючи книжку, пледи дають в ресторанах та кафе, якщо клієнт надає перевагу обіду на свіжому повітрі. Щільність пледів більш менш однакова, від 345 до 385 г/м2, тому кожний з них буде надійно вас зігрівати.

Де купити пледи недорого?


В нашому інтернет-магазині dreamtekstil.com.ua ви можете купити пледи на ліжко різних розмірів від полуторного до євро та обрати дизайн, підходящий під ваш інтер’єр. Це дозволить вам насолоджуватися теплими комфортними вечорами з чашкою кави з коханими і рідними, прикрасити вашу спальню або навіть зробити теплі сімейні фото. Щоб купити теплий плед достатньо лише обрати його згідно ваших побажань відносно розміру, дизайну, матеріалу та щільності, додати його до Корзини, натиснути кнопку Купити, і він вже ваш. Ми доставимо ваше замовлення в найближче до вас відділення Нової Пошти в найкоротші терміни.