0
0

Подушки декоративні

0
156 грн
0
156 грн
0
115 грн
0
156 грн
0
156 грн
0
115 грн
0
115 грн
0
127 грн

Роль декоративних подушок в дизайні


Яке ж в світі розмаїття декоративних подушок! Звичайно ж декоративні подушки любили по всьому світу. Кожна жінка любить прикрашати своє помешкання не залежно від країни проживання і часів. Їх вишивали і прикрашали мабуть в кожному домі. Але безперечною батьківщиною декоративних подушок вважаються арабські країни. Там декоративні подушки були всюди – на диванах, ліжках, на підлозі, на них вчилися і спали, їли та розважалися.

Хоча зараз ми не можемо собі уявити життя без подушки, раніше вони були ознакою достатку, багатства і розкошів. Мова йде про звичайні подушки для сну, а що вже казати про декоративні подушки, які вишивалися золотом, дорогоцінними камінням, прикрашалися бахромою і мереживом. Їх використовували як подушки на крісла і на диван, при верховій їзді, щоб зм’якшити посадку, як підставку для ніг, особливо в дворянських і королівських домах, підкладали на пікніках в парку. Звичайно вона відігравала дуже важливу роль при декорації помешкання у відповідному стилі. Наприклад, якщо офіцери поверталися зі служби, то прикрашали свою кімнату в стилі країни в якій служили, і звичайно додавали декоративні подушки.

Все це збереглося й до нині, а навіть більше, зараз декоративну подушку може собі дозволити кожний, тому вони займають таке важливе місце в нашому побуті та дизайні помешкання. В парі з декоративними покривалами – це просто незамінна річ.

Види декоративних подушок


Подушки відрізняються в основному тканиною і розміром, наповнювач в них зазвичай однаковий – це силіконове волокно. Тканини ж і декорації вражають своїм розмаїттям. У нас ви знайдете подушки з сатину, бязі, велюру, мікрофібри, стебновані та нестебновані. До речі стебнування теж відрізняється різними малюнками. За розмірами вони найчастіше бувають 40х40 см, 45х45 см, 50х50 см, і часом для декору використовують довгі подушки, розмірами 105х28 см, 40х130 і 50х140 см, з якими ще й приємно обійматися.

Де купити декоративну подушку?


В інтернет-магазині dreamtekstil.com.ua ви можете обрати декоративну подушку в будь-якому стилі, все залежить від вашого смаку та дизайну помешкання. До подушок ви можете підібрати й декоративне покривало, яке в комплекті створить неповторний затишок і стане родзинкою вашої спальні або вітальні. Щоб швидко купити декоративну подушку, яка прийшлася вам до смаку, залишайте свої контакти у формі швидкого замовлення і ми невдовзі перетелефонуємо вам.