0
0

Постільна білизна

0
474 грн
0
130 грн
0
119 грн
0
393 грн
0
474 грн
0
95 грн
0
553 грн
0
119 грн

Постільна білизна – комплект чи роздріб?


Оновити вашу спальню, купивши красивий комплект постільної білизни, це чудовий вибір. Але що робити, якщо більшість складових цього комплекту виглядають чудово, а щось одне зіпнулося? Уявимо ситуацію – ви застелили красиву сатинову постільну білизну і тут раптом ваш домашній улюбленець вирішив трошки погратися і простирадло порвалося. Що робити? Купувати новий комплект постільної білизни дорого і шкода, адже наволочки і підковдра зовсім нові!

Вихід є! Можна підібрати таке простирадло або іншу частину з комплекту постільної білизни серед наволочок, підковдр та простирадл в роздріб. Часто тут можна вибрати якийсь однотонний варіант, або навіть якщо ви купуєте в тому ж самому інтернет-магазині, знайти постіль того самого дизайну, що і комплект постільної білизни. Це чудовий спосіб заощадити та зберегти природу, не викидаючи ще зовсім нові цілі речі.

Яку постільну білизну можна купити в інтернет-магазині dreamtekstil.com.ua?


В нашому асортименті ви можете знайти:

  •  Наволочки. Розміри наволочок 50х70 і 70х70 см.
  •  Підковдри. Розміри підковдр 143х215, 175х215 і 205х225 см.
  •  Простирадла. Розміри простирадл 143х215, 175х215, 200х220 і 220х240 см.
  •  Простирадла на резинці. Розміри від 90х200 до 200х220 см.


Тканини, з яких пошита постільна білизна:

  •  Сатин. Дуже приємна на дотик тканина з характерним відблиском. Повністю натуральна із 100% бавовни. Відгуки клієнтів про сатинову постільну білизни тільки позитивні.
  •  Бязь. Мабуть найпопулярніша серед покупців тканина, з якої шиють постільну білизну. Зазвичай робиться із 100% бавовни, але часом теж додається певний відсоток поліестеру. Тому при виборі звертайте увагу на склад постільної білизни, яку купляєте.
  •  Поплін. Дуже якісна бавовняна тканина. Постільна білизна з попліну менше сідає при пранні, ніж бязева, також менше зминається. Спочатку з нього робили одяг для Папи Римського та його свити. Легко зрозуміти, що це була найкраща тканина.
  •  Мікрофайбер. Поліестерова тканина, але від цього не менш популярна. Приємна на дотик, з великим вибором різних кольорів та дизайнів. Постільна білизна з мікрофібри має чудові характеристики при використанні та пранні.

Якщо ви шукаєте наволочку, простирадло чи підковдру, то ви потрапили в правильне місце – у нас ви знайдете широкий асортимент постільної білизни по тканинах, розмірах, а головне дизайнах. Обирайте та замовляйте, а ми доставимо ваше замовлення в найкоротші строки до найближчого відділення Нової Пошти.