0
0

Рушники махрові, виробництва Братислава

Махра – королева ванної кімнати


Хоча махру використовують для багатьох інших виробів, але вона безперечно займає перше місце в ванній кімнаті, бо хто ж не має махрових рушників? Взагалі зараз, коли ванна стає місцем відпочинку від робити і рутини, де все більше уваги приділяється різним приємним елементам, як свічки, музика, різні мила з пахощами трав чи навіть келих вина, без махрових рушників просто неможливо обійтися.

Недарма їх використовують в спа-процедурах, басейнах, масажних кабінетах, тобто всюди, де можна приділити собі трошки уваги і відпочити від постійної біготні, створюючи приємну атмосферу.

Неоціненність махри можна зрозуміти і з її давньої історії. Вона прийшла до нас з Індії з 3250 року до н.е., а може і раніше. Лише через 5 тисяч років вперше цю тканину вдалося зробити на мануфактурах Європи.

Головну роль грає основна нитка, яку не натягують при подачі, за рахунок чого і з’являються петельки. Іноді їх нерівномірно обрізають і тоді утворюється малюнок.

Таку відданість цій тканині дають її характеристики:

 • М’якість
 • Екологічність
 • Зовнішній вигляд
 • Довговічність
 • Масажний ефект
 • Добра терморегуляція
 • Приємні тактильні відчуття

Види махрових рушників


В нашому інтернет-магазині dreamtekstil.com.ua ви можете купити якісні махрові рушники різної щільності: 400, 420 і 500 г/м2. Хоча звичайно щільність махрової тканини дуже коливається, від 300 до 800 г/м2. Але махру щільністю 800 г/м2 виробляють рідко, тому що вона не дуже практична – добре поглинає вологу, але дуже важка. Найчастіше використовують махрові вироби щільністю від 300 до 500 г/м2.

Також махрові рушники відрізняються розмірами:

 • Махрові рушники для рук та обличчя розміром 40х70 см і 50х90 см
 • Банні махрові рушники розміром 70х140 см

Рекомендації по догляду за махровими рушниками


Оскільки більшість виробів з махри і особливо махрові рушники є предметами особистої гігієни, їх треба дуже часто прати. Перед пранням ознайомтеся з інформацією по догляду на ярликах текстильних виробів. Зазвичай їх перуть вручну або в пральній машинці при високих температурах. При цьому варто пам’ятати, що не можна використовувати режим економії води.
Махрові вироби можна віджимати на невеликих обертах.

Також махрові рушники можна прасувати, але при цьому краще використовувати режим «Бавовна».
Відгуки покупців про рушники тільки позитивні, головне пам’ятати, як правильно подбати про них, щоб вони прослужили вам дуже довго.


Як вибрати Рушники махрові?


Якщо Ви задавали собі таке питання, то Ви правильно вибрали наш інтернет-магазин.

На даний момент у нас є, що Вам запропонувати.


 • виробник Братислава;

 • Звертаємо Вашу увагу, що з таким набором параметрів, кількість даного товару залишилось 50.

  Також Ви можете зателефонувати нам по телефону +38 (068) 637-54-83, і наші менеджери із задоволенням проконсультують і підберуть для Вас оптимальний варіант.
  Обираючи продукцію в нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якості придбаного товару, а ми завжди будемо раді бачити Вас знову.

  Завжди Ваш "Dream Tekstil"