0
0

Ковдри дитячі

Новинка!
0
454 грн
0
511 грн
0
511 грн
0
511 грн
0
708 грн
0
733 грн

Ковдра дитяча – чи варто купувати?


Мабуть деякі з вас задаються багатьма питаннями. Яку дитячу ковдру вибрати? Де купити дитячу ковдру? Чи треба купувати ковдру для дітей чи достатньо ковдри, яка вже у вас є? На всі ці питання ми зараз спробуємо відповісти.

Ковдри мають багатовікову історію, яка сягає ще печерних людей. Тоді родини спали всі разом і накривалися шкурами тварин. Але з розвитком цивілізації ковдра набувала все більш охайного вигляду, їх звичайно ж робили з матеріалів тваринного походження, тої ж вовни чи, наприклад, пуху та пера різних птахів, але ковдри потребували всі люди, адже вони добре зберігали тепло під час сну, а сон як відомо одна з головних складових здорового життя. Отже, з часом ковдри набували не тільки іншого вигляду, але й почали розділяти на дорослі та дитячі ковдри. Особливо багатші люди, які могли собі дозволити купити для своїх дітей все найкраще.

На щастя зараз ковдри для дітей доступні кожному і ми можемо зробити сон наших малюків здоровим і міцним. Купити дитячу ковдру важливо, адже вони більш пристосовані до потреб малечі. Наприклад, вони мають менший розмір і дитина не заплутається у ній під час сну. Та й велика ковдра просто не поміститься до дитячого ліжечка. А дитяча ковдра розміром 105х140 см ідеальна для цього.

Яку ж дитячу ковдру все ж таки вибрати?


Ковдри для дітей зазвичай роблять з натуральних тканин, тому що вони антиалергенні та добре себе зарекомендували в контакті зі шкірою. Це дуже важливо, адже дитяча шкіра дуже ніжна і реагує на будь-які подразники. Також ковдри поділяють за наповнювачами та їх щільністю:

  •  Силіконові дитячі ковдри. Повністю антиалергенні, антибактеріальні, і дуже дешеві дитячі ковдри.
  •  Пухові дитячі ковдри зі штучного лебединого пуху. Імітація пташиного пуху, але повністю антиалергенна, тому ви сміливо можете використовувати ці дитячі ковдри взимку або восени та навесні, тому що є декілька варіантів щільності для цих ковдр.
  •  Бамбукові дитячі ковдри. Ще один чудовий варіант демісезонної дитячої ковдри. Повністю антиалергенний. З чудовими відгуками від користувачів.
  •  Вовняні дитячі ковдри. Якщо у вашої дитини не має алергії, ця ковдра чудово зігріє взимку, адже вовна, мабуть, найтепліший відомий матеріал.
  •  Бавовняні дитячі ковдри. Зазвичай з бавовни роблять літні ковдри, адже бавовна добре поглинає вологу і має чудову циркуляцію повітря. Це ідеальне рішення на літо.

Якщо вам важко визначитися, телефонуйте в наш інтернет-магазин dreamtekstil.com.ua, і наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання.