0
0

Подушки дитячі

Новинка!
0
208 грн
0
283 грн
0
193 грн
0
193 грн
0
162 грн
0
193 грн

Подушка для дітей – її різновиди


Подушки відомі нам ще з Давнього Риму, на них не тільки спали, але й відпочивали, проводили дискусії або обідали, підкладаючи їх під спину. Часто їх навіть передавали за заповітом, тому що зазвичай їх робили з пуху, який ще треба було назбирати. Більшість же людей не могла взагалі собі дозволити подушку, тому спала підкладаючи під голову, як то кажуть, що під руку потрапить. Це могла бути якась солома чи щось з одягу, звернутого кілька разів.

Коли виникла дитяча подушка точно невідомо. Але напевно відомо, що дітям та їх комфортному сну завжди приділяли велику увагу. Погляди і відповідно вигляд подушки змінювались. Подушки робили з пуху і підкладали немовлятам з самого народження. Потім від них відмовлялися взагалі, щоб не псувати осанку та розвиток хребту. Але з часом зрозуміли, що до кожної дитини має бути індивідуальний підхід, відповідно до її віку та особливостей здоров’я та розвитку.

В нашому інтернет-магазині dreamtekstil.com.ua ми пропонуємо декілька варіантів дитячих подушок:


  •  Дитячі подушки «нульовки». Цей різновид подушок підходить для найменших. Такі дитячі подушки дуже малі, заввишки біля 0,5-1 см. Вони майже невідчутні.
  •  Дитячі подушки для старших діточок. Висота подушок близько 12-14 см. Якщо ваш малюк постійно залазить на вашу подушку, варто замислитися над покупкою такої дитячої подушки. Вона стане ідеальним варіантом для дитини, адже не є завеликою, як подушка для дорослих, але й вже не замала, як подушка «нульовка».

Звичайно ж найкраще проконсультуватися з вашим педіатром, перш ніж купувати дитячу подушку, і дізнатися всі його рекомендації стосовно виду і матеріалів, з яких вона зроблена.

Також зверніть увагу на подушку-кокон. Якщо ваш малюк спить з вами, ця подушка буде для вас найкращим винаходом, адже вона створена саме для цього. Ваша дитина буде спати в певному просторі і не треба боятися притиснути його.

Наповнювачі для дитячих подушок


Дитячі подушки вироблені з наступних наповнювачів:

  •  Силікон
  •  Штучний лебединий пух
  •  Бамбукове волокно


Це найбільш популярні види дитячих подушок від найкращих українських виробників домашнього текстилю. На нашому сайті ви знайдете подушки розміром 40х60 см, вони ідеально підходять до дитячого ліжечка. Всі варіанти подушок повністю антиалергенні та антибактеріальні, щоб ви могли бути певними в здоровому сні вашого малюка.