🌺 ВЕСНЯНІ ЗНИЖКИ ДО 40% 🌺

Умови угоди

Умови угоди dreamtekstil.com.ua

Справжній текст є угодою між інтернет-магазином «dreamtekstil.com.ua», що має назву надалі «інтернет-магазин», і користувачем послуг інтернет-магазину, що має назву надалі «Клієнт» і визначає умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину «dreamtekstil .com.ua ».

1. Основні положення:

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення. Покупець підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією Угодою, шляхом проставлення відмітки у графі «Я прочитав (-ла) Умови угоди і згоден (-на) з умовами» при оформленні замовлення через сайт або по телефону, вказаному на даному сайті.

1.2. Справжні Угода, а також інформація про товар, представлена ​​на Сайті, є публічною офертою відповідно до законодавства України.

1.3. До відносин між Покупцем та Інтернет-магазином застосовуються положення ЦК України про роздрібну купівлю-продаж, а також Закон України «Про захист прав споживачів» та інші правові акти, прийняті відповідно до них.

1.4. Покупцем може бути будь-яка фізична або юридична особа, здатне прийняти і оплатити замовлений ним товар в порядку та на умовах, встановлених цією Угодою.

1.5. Продавець залишає за собою право вносити зміни до цих Умов, в зв'язку з чим, Клієнт зобов'язується регулярно відслідковувати зміни в Умовах.

2. Терміни та визначення:

  1. Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет dreamtekstil.com.ua
  2. Товар - продукція, представлена ​​до продажу в інтернет-магазині.
  3. Клієнт - фізична або юридична особа.
  4. Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.
  5. Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки товарів Клієнтам.

3. Інформація про товар:

3.1. Товар представлений на Сайті через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

3.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною і описом товару.

3.3. На прохання Покупця, менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.

3.4. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

3.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

4. Порядок придбання товару:

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті. Кожен товар може бути замовлений в будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлений Покупцем наступними способами: зроблений по телефону, по електронній пошті або оформлений самостійно на Сайті.

4.2. Після оформлення замовлення на e-mail Покупця відправляється рахунок, який підтверджує прийняття замовлення, із зазначенням найменувань вибраних товарів і загальної суми замовлення, є невід'ємною частиною цієї Угоди. Далі менеджер Інтернет-магазину зв'язується з Покупцем (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження замовлення і надання інформації про очікувану дату передачі Товару Клієнту. Зазначена дата залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для дозамовлення Товару.

4.3. При відсутності товару на складі менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний довести до відома про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти).

4.4. Покупець має право зробити попереднє замовлення на тимчасово відсутній на складі товар шляхом внесення передоплати в порядку, обумовленому з менеджером Інтернет-магазину. При передоплаті товару замовлення обробляється лише після внесення передоплати.

4.5. При відсутності товару Покупець має право замінити його іншим товаром або анулювати замовлення.

4.6. Покупець має право відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його відправки Покупцеві, завчасно повідомивши про це Інтернет-магазин (по телефону або за допомогою електронної пошти).

5. Оплата товару:

5.1. Ціна Товару вказується в Інтернет-магазині за одиницю.

5.2. Ціна Товару в Інтернет-магазині може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Клієнтом товар зміні не підлягає.

5.3. Продавець має право надавати Клієнту знижки на товар і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування вказані в Інтернет-магазині і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

5.4. Оплата замовлення за безготівковим розрахунком повинна бути зроблена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину «dreamtekstil.com.ua» протягом трьох робочих днів з дня підтвердження замовлення. Можлива відправка товару післяплатою ТК, які підтримують цю послугу.

5.5. При не надходженні коштів Інтернет-магазин «dreamtekstil.com.ua» залишає за собою право анулювати замовлення.

5.6. Ціни на товари інтернет-магазину вказані в гривні.

6. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту:

6.1. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали надаються на умовах «як є», без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих.

6.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення зберігається на Сайті інформації.

6.3. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка редакцiї може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство або норми моралі.

6.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача відносно третіх осіб, або третіх осіб щодо Користувача.

6.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, вироблені або опубліковані на сайті.

6.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли в зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

6.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректне вказівку Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.

6.8. При виникненні проблем у використанні сайту, незгоди з конкретними розділами Угоди, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-який інший неприйнятною інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації сайту для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов'язання з надання своїх послуг будь-якому Користувачеві і клієнту, навмисне порушує приписи Угоди і функціонування роботи Сайту.

6.9. З метою вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту користувачів, що створюють згідно з висновком Адміністрація сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або користувачів, які порушують вимоги Угоди.

7. Порядок повернення товару:

7.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару протягом 14 днів з моменту отримання. Для оптових замовлень повернення і обміну немає, тільки в разі браку, підтвердженого фото.

7.2. Повернення товару в Інтернет-магазин можливий в разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальна фабрична упаковка, ярлики. Якщо повернення або обмін товару має місце, то всі витрати на пересилку оплачує Клієнт.

7.3. Товар знижений у ціні або куплений зі знижкою обміну та поверненню не підлягає.

7.4. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму.

8. Інші умови:

8.1. У разі виникнення питань і претензій з боку Клієнта він повинен звернутися до Продавця, використовуючи контактну інформацію, розміщену в Інтернет-магазині.

8.2. Всі суперечки які можуть виникнути сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів.

8.3. Вся текстова інформація та графічні зображення, що знаходяться в інтернет-магазині є власністю інтернет-магазину «dreamtekstil.com.ua». Сайт дозволяє вам переглядати і завантажувати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для громадських або комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

8.4. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як воно опубліковано на Сайті.

8.5. Дана угода, є офіційним документом договором між Продавцем і Покупцем. Погоджуючись, ви погоджуєтеся з усіма пунктами наведеними Вище.