0
0

Ковдри демісезонні

-10%
Акція!
-10%
Акція!
-10%
Акція!
-10%
Акція!
Новинка!
-10%
Акція!
-10%
Акція!
-10%
Акція!
-10%
Акція!
-10%
Акція!
0
1 309 грн1 179 грн
-10%
Акція!
Новинка!
0
1 060 грн
-10%
Акція!

Міжсезоння. Рішення – демісезонна ковдра


Що робити весною чи восени, коли під зимовою ковдрою вже жарко, а під літньою ще холодно? Ми подумали про комфорт наших покупців і хочемо запропонувати вам рішення – демісезонну ковдру. В цій ковдрі щільність наповнювача підібрана так, щоб ковдра створювала ідеальну температуру в ці пори року. Особливістю цієї ковдри є універсальність. І мова йде не тільки про використання її у перехідні періоди між зимою і весною чи осінню, це також і можливість використання її взимку, з накинутим пледом чи без, в залежності від того, чи ви любите, щоб було тепліше чи прохолодніше, але при умові, що у вашому помешканні не менше 22⁰С.

Також особливістю демісезонних ковдр є процес їх виготовлення, а точніше стебнування. На відміну від теплих дуже товстих зимових ковдр, які найчастіше стебнують на одноголкових машинах, демісезонні виготовляються також на багатоголкових, що дає більше можливостей в дизайні малюнків стебнування та обробці країв ковдри кантом чи окантовкою. Може це малий, але ж бонус.

Чи треба купувати демісезонну ковдру?


Звичайно, це залежить від особливостей вашого організму, а також температури у вашому помешканні, яка зберігається впродовж року. Якщо у помешканні є можливості підтримувати більш менш стабільну температуру за допомогою обігрівачів чи кондиціонерів, ви можете купити демісезонну ковдру і навіть використовувати її цілий рік.

Також вона стане незамінним помічником, якщо до вас часто приїжджають гості, адже ви не знаєте, коли вони приїдуть, восени чи взимку, а ця ковдра більш менш універсальна і підійде для всіх. А якщо у помешканні не вистачає місця для зберігання, то покупка демісезонної ковдри – це ідеальний вихід.

Які демісезонні ковдри ви можете купити на сайті dreamtekstil.com.ua?


В нашому інтернет-магазині досить широкий асортимент демісезонних ковдр, які розрізняються:

  •  Щільністю. У нас ви можете обрати різні варіанти від 160 до 300 г/м2, що дозволяє підібрати ковдру саме під ваші умови використання і життя
  •  Наповнювачем. Демісезонні ковдри все ще зберігають широкий вибір серед наповнювачів, які використовуються для їх виробництва. Серед них використовуються: овеча вовна, силікон, штучний лебединий пух, бамбук і навіть волокно троянди
  •  Тканиною. Звичайно ж найкращі українські виробники намагаються запропонувати широкий вибір своїм клієнтам, адже всі ми думаємо про комфорт кожного з вас
  • Вибирайте демісезонні ковдри і замовляйте їх через корзину або через форму швидкого замовлення і ми доставимо їх в найкоротші терміни.

Приємних покупок!