0
0

Ванна кімната

0
219 грн
0
216 грн
0
284 грн

Культ води


Баня, терми, лазні, ванна, сауна… Скільки слів, щоб розповісти про культуру омовіння. Не обійшлося звичайно без Древнього Риму. Саме там терми мали найбільший розвиток. Існували як громадські, так і власні ванні кімнати в домах. Туди приходили не тільки змити бруд, але й відпочити, попаритися, послухати музику чи навіть лекції з філософії. З історичних дописів відомо, що деякі громадські терми могли прийняти навіть 2300 людей одночасно.
Звичайно ж в ванних кімнатах використовували й рушники та халати, хоча ця «мода» модифікувала декілька разів в залежності від століття та країни. Наприклад, в Середньовіччя люди практично перестали митися, вода набула чогось гріховного, і найчастіше вважалося достатнім лише витертися вологим рушником і вмити обличчя.

Текстиль для ванної кімнати


На щастя зараз ми маємо в нашому розпорядженні повноцінні ванни, які в епоху Ренесансу піднялися з підвалів ближче до спалень. Цьому посприяли будова каналізації та водопроводів, а також розвиток теплопостачання.
А тому ми можемо похвалитися і відмінним текстилем для ванних кімнат:

  •   М’якими махровими рушниками (доречи їх офіційна назва фроте, що означає «терти»). Вони прийшли до нас з Індії, де були знайдені рештки схожої тканини ще з 3250 року до н.е.
  •  Чудовими вафельними та махровими халатами, які прийшли до нас з Азії, де кожний халат дуже цінувався і навіть означав приналежність до того чи іншого рангу суспільства (хоча там вони були шовкові).
  •  Рушниками та килимками для ніг. Хоча достеменно не відомо, хто придумав ці килимки, винахід припав до смаку, адже розпарені ноги тепер могли ступити на м’яку теплу махру, а не на холодну підлогу.

Де недорого купити махрові рушники і халати для ванної кімнати?


На сайті dreamtekstil.com.ua ми зібрали широкий асортимент текстилю для ванної кімнати. У нас ви можете обрати махрові рушники різних розмірів, від найменших рушників для рук розміром 40х70 см до найбільших банних рушників розміром 70х140 см. Звичайно в асортименті є килимки для ніг – вони схожі на махрові рушники, але на них зображені ніжки. Щоб з ванної було комфортно виходити у нас ви можете купити й махрові або вафельні халати. Весь цей текстиль допомагає зробити прийняття ванної чи душу ще більш приємним.
При виборі обов’язково звертайте увагу на щільність тканини. Чим вона більш щільна, тим більш м’яка і приємна на дотик. І звичайно на колір, адже дизайн вашої ванної кімнати має бути підкреслений, завдяки правильно добраного кольору махрових рушників.